Galdu klāšana uz vietas un izbraukumos

Sadarbības partneri

Viesu atsauksmes

Ko par mums saka mūsu dārgie viesi

Lido

Valdes priekšsēdētājas Ritas Auziņas vārdā sakām sirsnīgu paldies Hercogs Garden komandai, kuri mums LIDO Ziemas balles 2024 vakarā ļāva baudīt krāšņu ēdienu buķeti un lika garšas kārpiņām dejot! Ikdienā mēs rūpējamies par iespēju ikvienam baudīt gardākos ēdienu LIDO restorānos, taču šajā vakarā Hercogs Garden parūpējās, lai LIDO komanda varētu izjust dažādu garšu baudījumu ar plašu uzkodu, silto ēdienu bufeti, kā arī panašķojoties ar deserta kūciņām.

Veselov Events

Paldies «Hercogs Garden» par patīkamu sadarbību! Prieks strādāt ar profesionālu un  atsaucīgu komandu un kopā rīkot brīnišķīgus pasākumus saviem klientiem!

Linda Zahir

Patīkams atklājums – Hercogs Mārupē!

Vēlos pateikt lielu paldies par perfekti sarīkoto banketu. Vakars bija lielisks, apkalpošana fantastiska un visi ēdieni bija izcili gardi! Ļoti skaistas telpas, padomāts par detaļām, noformējumu. Brīnišķīga terase otrajā stāvā, no kuras varēja vērot saulrietu.

Liels paldies bārmenim, kurš visa vakara gaitā gādāja par apkalpošanu! Tik nemanāmu un perfektu apkalpošanu tiešām novērtēju.

Noteikti iesaku, īpaši, ja jums ir svarīgi, lai viss būtu perfekti un nav pašiem jādomā par sīkumiem un detaļām.

Kate Prizeva

Liels paldies par gardajiem banketa galda ēdieniem. Tik interesantas garšu nianses un skaistu vizuālo noformējumu var sagaidīt tikai no Hercoga! Paldies!

Daiga Svirido

Izcila izvēle kāzām – komanda, kas izdarīs visu un vēl vairāk, lai jūsu lielais notikums izdotos par 150%. Ja vēlaties ne tikai garšīgus ēdienus un kreatīvu bāra piedāvājumu, bet arī sirsnīgu attieksmi, inovatīvas idejas un profesionālu organizāciju no A-Z, noteikti iesaku Hercoga komandu.

Scroll to Top
Scroll to Top