Galdu klāšana uz vietas un izbraukumos

Pakalpojumi, ko sniedzam

Hercogs Garden komanda ir ļoti pieredzējusi banketu, viesību un pasākumu apkalpošanā, un piedāvājam pilnu servisa klāstu.

  • Mūsu šefpavārs sastādīs tieši Jūsu pasākumam atbilstošu ēdienkarti, kā arī padomās par aizraujošu servēšanas, pasniegšanas veidu.
  • Banketā svarīgs ir ne tikai ēdiens, bet arī skaists noformējums. Hercogs Garden piedavā parūpēties par mēbeļu, trauku, tekstila un dekorāciju nomu, kā arī oriģinālu floristiku, lai Jūsu viesības pārvērstu sapņu pasākumā!
  • Apkalpojošais personāls Jūsu rīcībā! Izcili viesmīļi,  profesionāli bārmeņi, un pavāri, kas ar prieku pastāstīs par pagatavoto ēdienu jūsu viesiem. Varam organizēt arī, piemēram, saldējuma vai kokteiļu pagatavošanas meistarklases Jūsu viesu acu priekšā!
  • Neaizmirstamām viesībām un banketiem piedāvājam iznomāt mūsu restorāna skaistās un zaļās telpas. Varam uzņemt līdz pat 200 personām

Pakalpojumu cenas ietekmē daudzi faktori. Viesu skaits, trauku izvēle, nepieciešamais personāls, svinību vietas attālums un citi. Lūdzu sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk!

Banketiem uz vietas restorānā: garden@hercogi.lv, tālrunis: +371 25772541

Banketiem izbraukumā: bankets@hercogi.lv, tālrunis: +371 27880993, vai aizpildot online pietiekuma formu.

Scroll to Top
Scroll to Top